Jehněčí maso dršťky a chrupavky 500g

Kód: 5555
105 Kč / ks 93,75 Kč bez DPH
Skladem (9 ks)

Syrové hrubě namleté mražené jehněčí maso, chrupavky a dršťky. Zelené neprané jehněčí dršťky obsahují zbytky natrávené (fermentované) rostlinné potravy, které dodávají dobré bakterie pro zdravou střevní flóru. Toto maso je vhodné pro dlouhodobé krmení běžně aktivních psů a koček. K masu přidáváme doplňky stravy a rostlinné přílohy (zelenina, ovoce). Původ jehněčího masa je z Německa. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Maso pro psy - kombinace masa a drštěk pro zdravou střevní flóru, také zdravá pochoutka pro psy a kočky.

 

Syrové hrubě namleté mražené jehněčí maso, chrupavky a dršťky. Zelené neprané jehněčí dršťky obsahují zbytky natrávené (fermentované) rostlinné potravy, které dodávají dobré bakterie pro zdravou střevní flóru. Toto maso je vhodné pro dlouhodobé krmení běžně aktivních psů a koček. K masu přidáváme doplňky stravy a rostlinné přílohy (zelenina, ovoce). Původ jehněčího masa je z Německa. Zvířata pochází převážně z volného chovu s přirozenou výživou na pastvě, v zimě jsou krmena senem (sušená tráva) nebo siláží (fermentované rostliny). 

 

  • Složením se blíží vyváženému BARF konceptu „Celá kořist“.
     
  • Obsahuje maso (svalovinu), vnitřnosti a chrupavky.
     
  • Původ jehněčího masa z volného chovu >> Německo.
     
  • Kompetentní výrobce, který rozumí přirozenému zdraví.

Složení masa & Osvědčená kvalita

50 % Jehněčí maso z hrdla a chrupavky / 50 % Jehněčí dršťky (barva masa - drštěk se liší v závislosti na letním nebo zimním krmení (tráva / seno) od světle či tmavě zelené až po šedivou či hnědou). Analytické složky: hrubý protein 18 %, hrubý tuk 8 %, vlhkost 73 %, obsah anorganických látek 1,0 %. Hodnotné složky PLUS osvědčená kvalita od bratří Clausen, zakladatelů výrobní společnosti Paex.de 

Přidané umělé látky: ŽÁDNÉ

Jehněčí maso, dršťky a chrupavky neobsahuje žádné kafilerní produkty ani laciná plniva (žádný separát, kůže, ani odpady z potravinářského průmyslu). Nejsou přidána ochucovadla (žádný cukr, sůl ani glutamáty) >> Toto maso od Barona obsahuje pouze ingredience, které jsou ve složení poctivě uvedené.

Balení masa

Maso je hrubě namleté na menší kousky o velikosti 1 až 2 cm a vakuově zabalené v silnostěnné fóliové vaničce o rozměrech 18 x 16 x 2,5 cm.

Pozor na aroma

V tomto mase jsou také neprané dršťky, které obsahují zbytek natrávené rostlinné potravy a psům a kočkám voní. Citlivější lidé však vnímají jejich výrazné aroma jako nepříjemný zápach. Neznamená to, že je maso zkažené, jde pouze o přirozenou vlastnost obsažených drštěk.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: MASO - BARF
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: