JK Magic Ring z EVA pěny, hračka pro psy na házení, zelená, 27 cm

Kód: S5104
Značka: JK Animals
179 Kč / ks 147,93 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
  • hračka z EVA pěny
  • nepoškozuje zuby a dásně psa
  • zvyšuje fyzickou kondici a mentální schopnosti psa
  • vynikající pro hru ve vodě
  • lehká, měkká, odolná v tahu, plovoucí
  • zdravotně nezávadná, odolná vůči zápachu a nečistotám, snadno se udržuje
  • výborná na házení, aport a aktivní hru
  • průměr 27 cm, hmotnost 200 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

JK Magic Ring z EVA pěny, hračka pro psy na házení, zelená, 27 cm. Zdravotně nezávadná hračka pro psy z EVA pěny je odolná vůči zápachu a nečistotám. Nejedná se pouze o hračku, ale o výcvikovou pomůcku, která Vašemu pejskovi při hře procvičí všechny svalové partie a rozvine i jeho mentální schopnosti. Nenechávejte Vašeho psa s hračkou o samotě, ale využijte ji ke společným hrám. Tím tato hračka neztratí pro Vašeho pejska nic ze své atraktivity.

Hračka je plovoucí a je vhodná aktivní pro hru ve vodě. Pejsci bývají touto hračkou natolik zaujatí, že ztrácejí obavy z vody a zdokonalují se v plavání. Hračka nepoškozuje psovi zuby a dásně a je vhodná pro všechna psí plemena – jak pro štěňata, tak pro psí dospěláky. Hračka je měkká a odolná v tahu. To, že na ni zůstávají stopy po zubech, není nikterak na závadu a životnost hračky to nijak nesnižuje. Tato hračka nevyžaduje náročnou údržbu. Stačí ji jen umýt pod proudem vody.

Přesto, že je tato hračka lehká, velmi dobře létá. Je vhodná i pro slabší osoby (např. děti a důchodce). I tito lidé si s hračkou a se svým psím mazlíčkem vydrží hrát velmi dlouho právě pro její nízkou hmotnost.

Hračky z EVA pěny jsou zdravotně nezávadné. Hračky z EVA pěny jsou odolné vůči zápachu a nečistotám. Hračky nepoškozují dásně a zuby, procvičují všechny svalové partie a jsou velmi vhodné pro aktivní hru ve vodě. EVA pěna má skvělé vlastnosti, je lehká, měkká, odolná v tahu, plovoucí, odolná vůči nečistotám a zápachu, velmi snadno se čistí.

Magic Ring zelený 27 cm, odolná hračka z EVA pěny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: