BARF otázky a odpovědi

Kód: S4238
Značka: Novosádová
220 Kč / ks 196,43 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)

autor: Kateřina Novosádová

 

 

  • počet stran: 200 / formát: A5
  • vazba: pevnÁ
  • fotografie: barevné

Detailní informace

Detailní popis produktu

BARF Otázky a odpovědi

464 otázek a odpovědí od čtenářů první knihy BARF krmení psa přirozenou stravou a účastníků přednášek. Otázky jsou přehledně seřazeny do jednotlivých kapitol:

 

BARF OBECNĚ

CO KRMIT

PŘÍLOHY

KOSTI

DOPLŇKY STRAVY

VÝPOČET KRMNÉ DÁVKY

PŘECHOD NA BARF

BŘEZÍ A KOJÍCÍ FENA, ŠTĚŇATA DO 2 MĚSÍCŮ

ŠTĚNĚ A MLADÝ PES

STARÝ PES

PROBLÉMY

ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY, DIETY

ALERGIE

BARF NA CESTY

PAMLSKY

RECPTY

 

ukázka z knihy:

 

ÚVOD

 

Co je to ten BARF? Proč by měl pes jíst syrové maso? Kolik mu toho mám dávat? Jaké dávat doplňky? Jak sestavit správně jídelníček? ... BARF otázky a odpovědi je pokračováním úspěšné knihy BARF krmení psa přirozenou stravou a pokusí se Vám odpovědět na všechny otázky týkající se krmení psa čerstvou potravou – chcete-li BARF.

 

Otázky jsou „opravdové“, jsou to otázky, které mi už více než 6 let kladete na přednáškách nebo píšete e-mailem. Možná, že zde naleznete i tu Vaši otázku, kterou jste mi kdysi položili.

 

Pro lepší přehlednost jsou otázky rozděleny do kapitol, podle předmětu dotazu. Někteří z Vás možná nebudete číst celou knihu, ale jen kapitolu která Vás zrovna zajímá a proto jsou některé otázky, které se týkají více oblastí, uvedené vícekrát.

 

V závěru knihy jsem si dovolila zveřejnit několik poděkování od Vás, mých čtenářů a posluchačů. Každé takové poděkování a hlavně spokojenost Vašich psů, mě vždy přesvědčí, že to co dělám má smysl. Proto bych Vám touto cestou ještě jednou chtěla poděkovat. Snad tyto pozitivní zkušenosti přesvědčí i Vás, kteří teprve váháte, zda tuto metodu krmení vyzkoušet.

 

Doufám, že zde nalezete odpovědi i na Vaše otázky a přestanete se tak tohoto způsobu krmení bát.

 

Pojďme naše psy krmit lépe!

Doplňkové parametry

Kategorie: OSTATNÍ
Hmotnost: 0.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: