uzávěrka objednávek je vždy v 8:00 v pracovní den před rozvozem

Vše o rozvozu a osobním odběru

 

Kde rozvážíme? 

Zboží rozvážíme  viz. závozové trasy  naším mrazírenským vozem na Vámi určenou adresu za 69,- Kč. Při nákupu nad 1500,- Kč je doprava zdarma. Tato akce se nevztahuje na rozesílání balíků přes jiné přepravní společnosti. Zajíždíme i do přilehlých obcí na trase. Pokud si nejste jisti,zda zajíždíme i k Vám,určitě nás kontaktujte na telefonním čísle  778 055 054 ,rádi Vám poradíme.

Kdy je uzávěrka objednávek?

Uzávěrka objednávek na danou trasu je vždy v pracovní den před závozem do 8.00 hod. Respektujte prosím hodinu pro uzávěrku objednávek,děkujeme.Pokud jste nestihli uzávěrku,kontaktujte nás prosím co nejdříve na tel. čísle 778 055 054.

Je stanoveno minimální množství objednávky?

Není,můžete objednat libovolné množství zboží.Ale nezapomeňte na to,že při nákupu nad 1500,-Kč je doprava zdarma :-)

Je možný osobní odběr?

Ano,pravidelně máme otevřeno pro zákazníky v úterý od 8.00 do 16.00 a ve čtvrtek od 8.00 do 16.00. Ostatní dny pouze po telefonické domluvě předem. Děkujeme za pochopení.

Jak probíhá osobní odběr?

Při osobním odběru nás prosím vždy kontaktujte předem telefonicky nebo do poznámky v objednávce uveďte termín převzetí. Nejsme kamenná prodejna s pevnou pracovní dobou,proto tu nejsme celý den k zastižení. Moc rádi se s Vámi po domluvě potkáme. S sebou můžete vzít svého čtyřnohého parťáka,chlupaté zákazníky vítáme :-)

V kolik hodin bude zboží doručeno?

Večer před závozovým dnem obdržíte sms s přibližným časem doručení v rozmezí cca 2 hodin.V případě,že neobdržíte potvrzovací email o Vaší objednávce ani následně sms s časem doručení,kontaktujte nás,s největší pravděpodobností o Vaší objednávce nemáme vůbec tušení a nebude Vám následně doručena. Pokud ztratíte číslo na našeho pana řidiče,tak připomínáme 608 978 188 ;-)

Co dělat,pokud nejste spokojeni s našimi službami?

Pevně věříme,že spokojeni jste :-) Pokud přesto máte jakýkoliv problém,moc rádi ho s Vámi budeme řešit buď na tel. čísle 606 179 180 nebo na emailu info@masozravci.cz